temizsu-kimdir

 TemizSu  Kimdir?

20 yıllık mühendislik tecrübemizle sizin için en iyi su kaynakları yönetimi, suyunuzun iyileştirilmesi ve atıksu çözümleri sunuyoruz..

Konusunda uzman ekibimiz; işletme ve fabrika prosesiniz için istenen su kalitesini sağlayan sistemler dizayn ediyor ve uyguluyor. Atıksularınızı geri kazanıyor ve çevreye zarar vermeden uzaklaştırılmasını sağlıyoruz. Evinize, ofisinize, kafe ve restoranlara saf, temiz, yumuşak su üretmek için durmaksızın çalışıyoruz…

Biz gelişmiş teknolojileri kullanarak ülkemizde ve dünyada yaşanabilir doğa ve çevre korunmasına katkıda bulunmayı amaç edindik.

 

 

Bir Mühedislik Firmasıyız

Laboratuvarımızda su analizlerinizi yaparak en iyi arıtma prosesini tasarlıyoruz, mühendislerimiz üç boyutlu çizimler yaparak en doğru projelerinizi yaratıyor. Tecrübeli saha ekibimiz projelerinizi planlanan sürede hayata geçiriyor.

Güvenilir Tedarikçiniz..

Stokumuzda sürekli olarak işetmenizin ihtiyacı olan ekipman, kimyasal ve malzemeleri bulunduruyoruz, güçlü lojistik ağımızla zamanında sevkiyatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Temsil ettiğimiz markalar ile herzaman kaliteli ve verimli çözümler sunuyoruz.

Su sistemlerinizin kesintiye uğramadan sürekli ve sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz…

Tecrübeli Teknik servisimiz 24 saat göreve hazır, karşılaşabileceğiniz problemleri hızlıca çözüyoruz. Sistemleriniz yarı yolda kalmıyor, diğer kiralama ve su servisi hizmetlerimiz ile sizi destekliyoruz.

Siz kendi işinize odaklanın, su yönetiminizi bize bırakın…

Tesislerinizi biz işletiyoruz. İşletmenizde kuracağımız nitelikli kadromuz sizin yerinize su ve atıksu arıtma, su şartlandırma sistemlerinizi işletiyoruz, düzenli bakım programlarını yürütüyoruz, su, kimyasal ve enerji tüketimlerini azaltacak çözümler hayata geçirerek ve geri kazanım sistemleri kurarak işletme maliyetlerinizi düşürüyoruz.